Zip Computer Logo KRD Logo
arrow

Informacje

arrow

Planowane modernizacjearrow

Twoje kontoarrow

Nasi partnerzy

Partner - Komputronik
i Telefon VoIP


Telefonowanie jeszcze nigdy nie było tak tanie! Rozmowy do każdego zakątka Polski, Niemiec czy Anglii kosztuje tylko 9 groszy!
Więcej informacji na temat internetu z telefonem u naszych konsultantów w sklepie.
Korzystamy z usług firmy FREECONET

Co to jest VoIP ?
Voice-over-IP (VoIP) jest to technologia umożliwiająca przesyłanie głosu za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP. Popularnie nazywana telefonią internetową. Zaletą technologii VoIP jest niższy koszt uzyskanych połączeń, w szczególności na długich dystansach oraz niski koszt infrastruktury (w porównaniu z tradycyjnymi liniami telefonicznymi).

Jak działa ZIPFON ?
Korzystając z dostępu do internetu oraz technologii VoIP, teraz masz możliwość:
- rozmawiać za grosze dzwoniąc na telefony stacjonarne i komórkowe - nie tylko w Polsce, ale również za granicę!
- rozmawiać za darmo dzwoniąc na inne telefony ZipFon!
- możesz otrzymać swój publiczny numer telefonu (usługa dodatkowa), dzięki któremu będziesz mógł odbierać rozmowy telefoniczne na swoim komputerze.

Co jest mi potrzebne, aby móc korzystać z ZipFon ?
Aby móc korzystać z ZipFon wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki z mikrofonem (zalecane!) lub mikrofon i głośniki, oraz program, który można pobrać z naszego serwera. Ale znacznie lepszym rozwiązaniem jest podłączenie analogowego telefonu do jednej z bramek oferowanych w naszym sklepie i korzystanie z ZipFon bez udziału komputera.


Contact Us - zip.contact@stg.pl